Majáles v Ostravě nabídne tento rok neuvěřitelný program. Velkolepý majálesový průvod, obří studentské město, finále pohárových bitev středních a vysokých škol, volba Krále a Královny a více než 25 špičkových koncertů.
Vystoupí zde mnoho známých zpěváku, zpěvaček a kapel jako jsou například Eva Farná, Tomáš Klus, MIG21 a nebo také známá Slovenská kapela NoName, jejichž koncert jste mohli slyšet i v pořadu JuKej Stage dne 19.2.2023.

Na své si příjdou i milovníci RAP žánru. Pro ně vystoupí hvězdy jako jsou Calin, Viktor Sheen nebo ze Slovenska Kontrafakt.
Program je samozřejmě daleko obsáhlejší a všechny oznámené kapely, zpěváky a zpěvačky, najdete na oficiálních stránkách majálesu www.ostrava.majales.cz.

Majáles se uskuteční dne 7.5.2023 na úžasném industriálním místě, který je stvořený přímo na pořádání festivalů a velkých akcí, Dolní Oblast Vítkovice v Ostravě.

Vstupenky můžete zakoupit na oficiálních stránkách majálesu www.ostrava.majales.cz .

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

AdBlocker detekován!

Byl detekován AdBlocker! Prosím vypněte si ho aby jste mohli dále pokračovat ve sledování této stránky. Reklamy jsou jediný příjem tohoto rádia. Děkujeme za pochopení a podporu.