Phil Collins: špatné zprávy o jeho zdraví

O zdravotním stavu zpěváka, skladatele a historického bubeníka Phila Collinse, bývalého člena skupiny Genesis, bohužel nemáme dobré zprávy. Phil Collins je ve skutečnosti již téměř rok v důchodu: při svých posledních veřejných vystoupeních se zdálo, že zpěvák a skladatel má vážné potíže a sotva dokáže chodit bez opory hole. Poslední zprávy o jeho stavu nejsou dobré: Mike Rutherford ze skupiny Genesis o tom informoval. Zde je jeho vyjádření.

Rutherford: „Nyní je Phil nehybný.“

Mike Rutherford, historický baskytarista skupiny Genesis, pro BBC Breakfast prozradil, že jeho bývalý spoluhráč nyní omezil svůj pohyb na minimum kvůli nemoci, která ho postihla. Již při nedávných veřejných vystoupeních působil zpěvák a skladatel velmi slabě a pohuble, sotva stál na nohou.
Poslední koncert se konal 26. března 2022
Historický bubeník skupiny Genesis utrpěl v roce 2007 poranění míchy, v jehož důsledku došlo k poškození obratlů v horní části krku a trvalému poškození nervů: kvůli tomuto obtížnému stavu musel v roce 2009 podstoupit první operaci. Operace přiměla Phila k tomu, že kvůli ztrátě citu v rukou již nemohl hrát na bicí. V roce 2015 Collins podstoupil další operaci obratle a v roce 2017 mu byla také diagnostikována cukrovka druhého typu.
Navzdory všemu má Phil skvělou náladu.
Mike Rutherford však chtěl zdůraznit, že jeho přítel a kolega se nehodlá vzdát: Podle Rutherforda si Phil užívá veškerý čas doma s rodinou a i na posledním rozlučkovém turné byl Collins v dobré náladě.

Zdroj MSN

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

AdBlocker detekován!

Byl detekován AdBlocker! Prosím vypněte si ho aby jste mohli dále pokračovat ve sledování této stránky. Reklamy jsou jediný příjem tohoto rádia. Děkujeme za pochopení a podporu.