Our Story

O rádiu

Něco málo o rádiu JuKej

Píše se začátek roku 2020. Daniel Renta a Vojtěch Tajdus začli zakládat internetové rádio. Prvotní koncept bylo vytvořit rádio pro Čechy a Slováky žijící v Anglii, kde žádné České ani Slovenské rádio není. Po několika týdení práci vzniká, dne 1.2.2020, nové internetové rádio s názvem JuKej Rádio. Název vybrali sami posluchači a v anketě s více než 100 hlasy vyhrál právě název JuKej.

1.2.2020 - VZNIK INTERNETOVÉHO RÁDIA JUKEJ RÁDIO

Hned ze startu rádio sklízí velký úspěch u Českých a Slovenských posluchačů žijící v Anglii. Do rádia postupně přicházejí nové tváře a jedna z nich je Peter Obročník, který do rádia vstupuje jako jeden z prvních členů rádia. V prvním měsící rádio sklízí obrovský úspěch a má více jak 1000 posluchačů za celý měsíc. Rychle se šíří a rádio začínají poslouchat posluchači z celého světa. Již to tedy není rádio určené jen pro CZ/Sk posluchače v Anglii, ale vzniká tak zcela nové rádio pro Cz/Sk posluchače z celého světa. Název, po zvážení vedení rádia zůstává, JuKej Rádio.

V létě roku 2020 má rádio nové, přehlednější, webové stránky. Rádio podepisuje spolupráci se světově známou firmou CrystalMissions a dostává se tak na mobilní platformy. Rádio již jde jednoduše naladit na mobilních zařízení Android, iOS, tabletech, TV a samozřejmě PC. Také již lze rádio naladit na všech Internetových rádiích a také ve vybraných automobilových vozech. V červenci roku 2020 slaví další velký úspěch, počet posluchačů za jeden měsíc přesáhl 10 000.

Přibližně v 9. měsící rádio opět dostává nový vzhled a má ještě lepší webové stránky, které jsou dodnes a sklidili velký úspěch u posluchačů.

Člen rádia, Peter Obročník, který je v rádiu od jeho začátku, dostává v červenci roku 2020 novou funkci a to COO (Provozní ředitel) JuKej Rádia. Rádio se rozrůstá a přibývají další členové a moderátoři.

Ke konci roku 2020 se do rádia dostává veřejně známý DJ Esh alias Peter Soth a rozjíždí svou populární show Vinyl Time.

Píše se rok 2021 a rádio 1.2.2021 oslavilo svůj první rok na světové scéně. Za rok 2020 JuKej Rádio poslechlo celkem 134 730 posluchačů. Jsme za tohle číslo neskutečně rádi a nekončíme.

V roce 2021 jsme se dostali také na televizní vysílání a to konkrétně na IPTV www.sledovanitv.cz. Také nás opouští DJ Esh alias Peter Soth, který byl propuštěn z rádia. Místo něho nastupuje DJ NoIse alias Vláďa Zýbar, který přebírá pořad Retro Time.

Dne 1.2.2022 rádio slaví své druhé narozeniny společně s posluchači na vlnách rádia.

Daniel Renta

Generální ředitel (CEO)

Peter Obročnik

Produkční ředitel (COO) & Moderátor

News on Instagram

[instagram-feed]

@sounderradio
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker DETEKOVÁN!!!

Prosíme vypněte si Váš AdBlocker, který brání zobrazování reklam na našem webu. Tyto nerušivé reklamy jsou náš jediný zdroj příjmu. Děkujeme za pochopení.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock